top of page
ZP_Traktobagr.jpeg

TRAKTORBAGR

Multifunkční stavební stroj, kombinující vlastnosti traktoru a bagru. Své využití nachází především při zemních pracích, vykopávkách a dalších stavebních či zemědělských úkolech.

K dispozici lžíce: 45cm, 80cm a svahovací

ZP_Nkaladač.jpg

NAKLADAČ

Nakladač je robustní stavební stroj navržený pro manipulaci s materiálem, jako je štěrk, písek nebo suť. Jeho hydraulický ramenní mechanismus umožňuje efektivní nakládání a přemisťování materiálu na staveništi.

K dispozici: lžíce, vidle, radlice

ZP_Pásové minirypadlo 2t.jpeg

PÁSOVÉ MINI RYPADLO

Pásové mini rypadlo o hmotnosti 2 tuny je kompaktní stavební stroj, ideální pro práce ve stísněných prostorech. Svojí pohyblivostí a schopností přesného vykopávání nabízí efektivní řešení při menších stavebních projektech.

K dispozici lžíce: 20cm, 50cm a svahovací

ZP_Dumper 9t.jpg

DUMPER 9T

Dumper s nosností 9 tun je robustní nákladní stroj navržený pro spolehlivý transport těžšího materiálu na staveništi. Svojí pevnou konstrukcí a silným podvozkem poskytuje efektivní a bezpečné přemisťování nákladů v náročných pracovních podmínkách.

ZP_Vibrační válec.jpg

PŘÍKLEPOVÝ JEŽKOVÝ
VIBRAČNÍ VÁLEC 1500

Příklepový ježkový vibrační válec s hmotností 1500 kg je specializovaný stavební stroj navržený pro efektivní zhutňování půdy a povrchů. Jeho inovativní design a vibrační technologie umožňují precizní a účinnou práci při vytváření stabilních zemin pro stavební projekty.

ZP_Pásový bagr 5t.jpeg

PÁSOVÝ BAGR 5T

Pásový bagr o hmotnosti 5 tun je výkonný stavební stroj, který kombinuje pohyblivost s schopností efektivně vykonávat různorodé vykopávky a manipulace s materiálem. Jeho kompaktní velikost a silný výkon ho činí ideálním nástrojem pro širokou škálu stavebních a zemědělských úloh.

K dispozici lžíce: 70cm, svahovací

ZP_Renault25.jpg

RENAULT 2,5T

Popis práce

Dejte nám vědět, pokud máte zájem o zemní a výkopové práce. Jsme zde pro vás.

bottom of page